• MAKİNALARIMIZI RENK VE ŞEKİL BENZERLİĞİ YARATARAK TAKLİT EDEN ÇİN MALLARI İLE KARIŞTIRMAYINIZ.

Makinalarımızın dayanıklılığından, performansından, kalitesinden, müşteri memnuniyetinden etkilenen rakiplerimiz RENK ŞEKİL MARKA benzerliği yaratarak siz saygıdeğer müşterilerimizi yanıltmaya çalışmaktadır. GRİMAS makinalarınına benzeyen ancak GRİMAS makinası ile alakası olmayan bu makinalar ile aynı performansı yakalayabilmeniz mümkün değildir. Benzerliğine aldanıp bu makinaları alan ve mağduriyet yaşayan bir çok örnek mevcuttur. Sizde herhangi bir mağduriyet yaşamamak için GRİMAS markasından vazgeçmeyiniz. 

  • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Ürünler 2 yıl garantili olup CE sertifikasına sahiptir. Bizden aldığınız ürünler elektronik veritabanımızda kayıtlıdır ve sürekli takip edilir. Satış sonrası destekte sınır tanımıyoruz.

  • 24 SAAT İÇERİSİNDE ARIZA MÜDAHALE GÜVENCESİ

Türkiye’de hiç kimsenin veremediği garantiden de öte bir güvence veriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evet yanlış okumadınız Türkiye’nin neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde arızaya müdahale ederiz. Üretici olduğunuzun ve arıza durumunda ne kadar büyük zararlara uğrayabilirceğinizin farkındayız.  Bu yüzden 24 saat içerisinde arızaya müdahale güvencesi veriyoruz.

  • 24 SAAT İÇERİSİNDE YEDEK MAKİNA TEMİNİ GARANTİSİ

Arızaya yerinde müdahale edemediğimiz taktirde ÜRETİMİNİZİ YARIDA KESMİYORUZ.. 24 Saat içerisinde size yedek makina temin ediyoruz ve siz faaliyetinize devam ediyorsunuz, biz arızayı gideriyoruz.

  • GRİMAS A.Ş. KURUMSALDIR

Siz değerli müşterilerimize daha iyiyi daha kaliteliyi sunmak için AR-GE departmanı kurduk. Mühendislerimiz makinalar üzerinde sürekli yenilikler geliştirmektedir. Bu yenilikler sayesinde sizler daha hızlı ve daha kaliteli bir üretime kavuşuyorsunuz.

  • %100 SAMİMİYET

Şimdiye kadar GRİMAS olarak sektörümüzde bir itibar kazandıysak bunu son derece samimi ve güler yüzlü olmamıza borçluyuz. Müşteri her zaman haklıdır felsefemiz, mühendislerimizden çaycımıza kadar herkesin ruhuna işlemiş durumdadır.

  • TÜM ÜRÜNLERİMİZİ 24 SAAT ARALIKSIZ ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ

Ürettiğimiz her ürünün SOĞUTMA SİSTEMİ sayesinde aralıksız olarak çalışması mümkündür.

  • BİZİ TERCİH EDEN TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN YÜZLERCE ŞİRKETİ YANILIYOR OLAMAZ !