2020 Yılına kadar FOLEN olarak yürüttüğümüz faaliyetimiz aynı firma sahibi aynı mühendis ve aynı teknik kadro ile GRİMAS olarak faaliyete devam etmektedir.

Ürettiğimiz makinalar her tür kapak boyutunda ve her türlü ambalajında kolaylıkla ve güvenle kullanılmaktadır.. GRİMAS Cap Sealing Pro, GRİMAS Cap Sealing Auto ve GRİMAS Sea Touch olmak üzere üç ayrı versiyonda üretilen makinalar kısa sürede monte edilebilmekte ve yüksek kapasite ve güvenlikte hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

İşletmemizin geliştirdiği ve başarıyla uyguladığı garanti güvence sistemi büyük bir müşteri memnuniyeti yaratmaktadır..Sistemimiz satılan makinemizle ilgili olarak sunduğumuz bir garanti sistemidir. Çok düşük arıza frekanslarına sahip olan makinelerimiz için Türkiye’nin neresinde olursa olsun 24 saat içinde arıza müdahale güvencesi vermekteyiz. Müşterilerimizin üretici olduğunun bilincindeyiz. Üreticilerimiz ambalaj güvenliği makinelerimizi kullanarak ürünü son kullanıcıya hazır hale getirmektedirler. Bu noktada yaşanabilecek tüm arıza ve kayıpları sistemimiz sayesinde kontrol altında tutuyoruz ve müşterimizin üretim kaybı yaşamasını önlüyoruz.

Gerektiğinde işletmeye 24 saat içinde yedek makine sağlayarak üretiminin devamını güvence altına alıyoruz. Müşterilerimizde bulunan bütün ürünlerimizi elektronik veri tabanımızda izliyoruz ve satış sonrası her türlü desteği ve katkıyı müşterilerimize vermeye çalışıyoruz. Yani makinelerimizi piyasada asla yalnız bırakmıyoruz.

 

Tüm bu teknik katkılar yanında bizce müşteri memnuniyeti açısından en önemli unsur güleryüzlü ve samimi hizmettir. Firmamız başarılı kabul ediliyor ise bu durum sadece samimi hizmetimiz sayesinde sağladığımız itibar ve güvenden kaynaklanmaktadır..

Misyonumuz

Elektronik ve makine endüstrisi dünyada büyük bir hızla gelişmektedir.


GRİMAS olarak donanım ve yazılım açısından tümgelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin hizmetine sunmaya özen göstermekteyiz. Bu amaçla işletmemiz bünyesinde kuruluşundan beri var olan AR-GE departmanı yoğun bir mesai harcamaktadır. Yüksek frekans teknolojisi yakın ilgi alanımızdadır ve bu alandaki tüm gelişmeleri endüstriye adapte etmeye çalışan istekli bir teknik ekibe sahibiz.

Bununla birlikte, makine verimliliği, enerji tasarrufu, zaman tasarrufu, nitelikli malzeme ve elektronik eleman kullanımı konularında AR-GE departmanımız çalışmalar yapmaktadır. Test ve ölçüm makinelerine yatırım yapmaktayız. Bu kapsamda yakın zamanda TÜBİTAK desteği ile geliştirmeyi planladığımız bir AR-GE vizyon programını uygulamaya alacağız. Şirketimizin AR-GE konusundaki hassasiyeti, işletmemizin gelişiminde büyük rol oynamaktadır. Ar-GE çalışmaları ile hem işletmemizin, hem de makinelerimizi kullanan müşterilerimizin rekabet avantajı sağlayacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Sizin İçin En İyi Çözüm Ortağıyız

Pişmanlık Yaşamak İstemiyorsanız Her türlü üretim kapasitesi için bizden teklif almadan karar vermeyin..

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ